top of page

Erk Power Jeneratör Ankara İvedik OSB’de bulunan firmamız 2020 yılında kurulmuş olup jeneratör üretimi yapan bir firmadır. Halihazırda 18 kVA’dan 1100 kVA kadar etkin bir şekilde üretim yapmaktadır.

Sattığımız tüm ürünleri test birimimizde yüksek mühendisler tarafından yük bankası ile test ediyoruz. Tüm ürünlerimizin 2 yıl veya 1000 saat kullanım garantisi olmakla birlikte 7/24 teknik servis hizmetimizle her zaman ürünümüzün arkasında ve sizin yanınızdayız.

Motor alternatör harici, kabin, şaşe, susturucu, elektrik tesisatı dahil üretimin tüm aşamaları fabrikamızda gerçekleştiğinden dolayı fiyatlarımız uygun, kalitemiz en üst segmenttedir. Bundan kaynaklı olarak hem kaliteli hem uygun fiyatlı jeneratör arayışında olan müşterilerin ilk tercihiyiz.

Aynı zamanda yurtiçi satışlarımız haricinde 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirdik. Önceliğimiz müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla güvenilir bir şekilde karşılık vermektedir.

Emin Hastürk

Genel Müdür

Büşra Hastürk

Genel Müdür Yrd.

Mine Demir

Satış Müdürü

Ömer Hastürk

Yurt İçi Satış Yöneticisi

Nadiya Dinçer

Yurt Dışı Satış Yöneticisi

Fırat Tosun 

Üretim Müdürü

Ekibimiz

Sektörde Lider Deneyim

Erk Power Jeneratör, sektörde lider deneyimiyle öne çıkan bir markadır. Yılların verdiği birikim ve uzmanlıkla, müşterilerimize en güvenilir ve yenilikçi jeneratör çözümlerini sunuyoruz. Sektördeki en son teknolojileri takip ediyor ve sürekli olarak kalite standartlarını artırıyoruz. Erk Power, müşterilerine güvenilirlik, performans ve mükemmeliyetçilikle lider bir deneyim sunuyor.

Sayılarla Biz...

2500+

Başarılı Satış Hikayesi, Mutlu Müşteri

7/24

Teknik Destek Olanağı

1400+

Teknik Destek Hizmeti

10+

Deneyim

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Menü

Anasayfa
Hakkımızda
İletişim

Bize Ulaşın!

Türkiye:  +90 552 394 43 75

Ukrayna: +90 552 394 43 70

Ukrayna email: global@erk-power.com

İletişim

© 2035 by Name of Site.
Created on Wix Studio.

bottom of page